Maturitní foto

Výběr fotografa na maturitní ples bývá studenty často podceňovaný, berou ho jako běžnou službu, ale tak to není. Fotografie z plesu jsou tím hlavním, co vám zbyde jako připomínka této velké události. Vždy si nechte od fotograf ukáza fotografie z plesů z minulé sezóny, abyste měli jistotu, že se vám budou fotografie líbit, že se na nich všichni najdete a že zachytí ty nejdůležitější okamžiky.

Standardně fotíme plesy ve dvou fotografech a pokud budeme mít možnost umísit na vašem plese i komerční fotokoutek, tak dostanete na focení plesu slevu.


Průřez jedním z maturitních plesů, odkazy na kompletní galerie zašleme na vyžádání

Reference

Monika Radinová

Studentka / Gymnázium Kolín 2017

S panem fotografem jsme byli velice spokojeni. Udělal vše podle našich představ, takže se nyní můžeme kochat krásnými fotografiemi, které pro nás nafotil a upravil. Jeho profesionální přístup a laskavost ke všem nemůžeme opomenout. Děkujeme! 4.C 

Pavlína Jeníčková

Studentka / Obchodní akademie Kolín 2017

Honza nám nafotil tablo s jehož výsledkem jsme byly naprosto spokojeni. Získaly jsme krásné fotky, které přesně vyjádřily téma našeho plesu. 

Ceník fotografování maturitního plesu

Ples kompletní balíček            12 000,-

- 2x fotograf, jeden až do půlnoci
- výhradní fotokoutek 20:00 - 23:30
- kolem tisíce fotografií, každý bude mít portrét, foto ze šerpování, foto s učitelem a mnoho dalších
- fotografie na internetu


Fotografování plesu            15 000,-

- 2x fotograf, jeden až do půlnoci
- cena platí, pokud fotokoutek není požadován, není ho možno umístit, nebo není výhradní

Samotný fotokoutek    

- pozadí šíře 4m i pro velké skupiny
umístění (při min. 100 foto)   zdarma


fotografie 15x20                          100,-

Tabla, plakáty na ples


Maturitní tablo není jen portrétem, ale fotografie by měly odpovídat tématu maturitního plesu. Často děláme dvě různé fotografie: jednu portrétní a jednu odpovídající tématu. Podle toho se i liší cena fotografování a pohybuje se většinou v rozmezí 150 - 300 Kč/studenta.

Pokud se rozhodnete nechat si nafotit tablo, měli byste mít již alespoň nějakou představu, kterou potom spolu rozvedeme a navrhneme, jak budou fotografie vypadat. Focení je možné jak v ateliéru, tak kdekoliv jinde.